Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan 1milyonluksayfa.com 'emre çankaya' şahıs sirketi’nin gizlilik politikasını içerir. 1milyonluksayfa.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

1milyonluksayfa.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi 1milyonluksayfa.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler. Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak. üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için. 1milyonluksayfa.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları sipariş formları. irtibat bilgilerinizi adınız soyadınız e-mail adresiniz telefon numaralarınız ve posta adresinizi vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek bilgilerinizi güncellemek üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

1milyonluksayfa.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapmaz hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir Demografik bilgiler sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir.

Müşteri son kullanıcı ödeme yöntemine üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerini ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla PayTR Ödeme Hizmetleri A.Ş’ye aktarılmasına ve PayTR tarafından https://www.paytr.com/gizlilik adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

1milyonluksayfa.com üyelik iptal işleminizi 1milyonluksayfa.com adresine email göndererek veya 1milyonluksayfa.com'da ‘Hesabım’ sekmesi altında yer alan ‘Üyelik İptali’ seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz."1milyonluksayfa.com'a HOŞ GELDİNİZ" ios ve android Store'de çok yakında - Katkılarından dolayı REHBER GAZETESİ'ne teşekkürler - Katkılarından dolayı ESENYURT HABERE'e teşekkürler - Katkılarından dolayı ARIN METAL'e teşekkürler - Katkılarından dolayı REYHANİ GİYİM'e teşekkürler